Bez kategoriiModa

NESSI SPRING/SUMMER 2019

By 07/03/19 wrzesień 5th, 2019 No Comments

SUMMER DAY & NIGHT

Kolejny już raz polska marka obuwnicza NESSI wkracza w sezon letni odważnie i z przytupem, prezentując kolekcję, zawierającą całą paletę barw, fasonów i materiałów. Sukces marki, tak na rynku rodzimym jak i zagranicznym nie dziwi, zważywszy na jej filozofię tworzenia przede wszystkim butów wygodnych i wytrzymałych, dla realnych kobiet, które podczas wyzwań dnia codziennego nie mają czasu na niewygodne buty.

Nadchodząca kolekcja daje jednak dodatkowo nieograniczone możliwości wyrażania siebie. Poza kultowymi już mokasynami we wszystkich kolorach tęczy i sandałami na niewyczuwalnym
podczas noszenia obcasie, NESSI zaskakuje nowymi modelami, utrzymanymi w stylistyce mody na światowym poziomie. Dodatkowo soczyste kolory, odważne printy i fasony kojarzą się ze wszystkim, co najlepsze w lecie. Kolorowe, frywolne frędzle, odbijające słoneczne promienie kamienie, kwiatowe i zwierzęce printy pozwolą wprowadzić nastrój wakacji i wiosennego wiatru do każdego, nawet najzwyklejszego dnia.

JACOB X NESSI

Sukces pierwszej kolekcji, będącej efektem współpracy marki NESSI oraz uznanego projektanta Jakuba Jacoba Bartnika przeszedł oczekiwania nawet samych zainteresowanych. Założenie było proste. Producent obuwia oddaje do dyspozycji projektanta swoje najlepsze materiały, a ten tworzy na nich unikalne koncepty, zgodne z jego estetyką i najnowszymi trendami pamiętając o zastrzeżeniu producenta – buty mają być wygodne i trwałe. Owocem tej współpracy jest siedem modeli butów, na które składają się eleganckie szpilki, sportowe sneakersy i coraz popularniejsze klapki. Wszystkie utrzymane w szlachetnych kolorach czerni, bieli i złota. Buty, same w sobie będące niezwykłym fashion story.