W tym sezonie marka obuwnicza Nessi uderza w Polski rynek ze zdwojoną siłą, młodzieńczym entuzjazmem i modowym lookiem. Nowa kolekcja butów na sezon wiosna lato 2017 to opowieść o przyjaźni oraz sztuce łączenia mody i wygody. O swobodzie wyboru tego co nosimy, z kim się spotykamy i o radości bycia sobą.

W tym sezonie możemy przebierać do woli w stylowych sneakersach, sznurowanych balerinach, sandałkach, koturnach, botkach czy mokasynach dostępnych w każdym możliwym kolorze. Dozwolone jest łączenie drapieżnego zamszu i lustrzanych odbić, klasycznej czerni i pastelowych kolorów wiosny. Łączenie klasyki z nowoczesnym designem, czasem wręcz ekstrawagancją.

Przede wszystkim jednak buty Nessi są dopracowane w najmniejszych szczegółach i wyprofilowane tak, żeby nie ograniczać żadnej kobiety – jest modnie i wygodnie. W nich wszystko ma być możliwe.

Nessi uwielbia dziurawe boyfriendy tak samo bardzo jak eleganckie sukienki. Tworzy duet idealny z krótką spódniczką i perfekcyjny look z biznesowym garniturem. Kocha wiosenne płaszcze, zwiewne sukienki, spacery w deszczu i upalne, letnie dni. Dla tej kolekcji nie ma stylizacji niepoprawnych.

Przede wszystkim jednak, marka Nessi to miliony kobiet na całym świecie, które kochają piękne i wygodne buty. Opinie klientek o marce  mówią same za siebie.