Powiew świeżości wiosną!

1 marca 2017, 14:21

W tym sezonie marka obuwnicza Nessi uderza w Polski rynek ze zdwojoną siłą, młodzieńczym entuzjazmem i modowym lookiem. Nowa kolekcja butów na sezon wiosna lato 2017 to opowieść o przyjaźni oraz sztuce łączenia mody i wygody. O swobodzie wyboru tego co nosimy, z kim się spotykamy i o radości bycia sobą.
.


.
.

Projektanci Nessi wyszli do młodych i ambitnych kobiet, które potrafią cieszyć się życiem. Na sezon wiosna/lato marka prezentuje świat dwóch z nich, zbuntowanej intelektualistki i romantycznej uwodzicielki. Przyjaciółek, które łączy miłość do mody i miłość do życia bez ograniczeń.

Biegi z przeszkodami po mieście, wielogodzinne prezentacje w pracy, popołudniowe treningi z przyjaciółmi czy plac zabaw z dziećmi nie stanowią dla nich żadnego wyzwania. A po tym wszystkim wciąż są w stanie założyć seksowną sukienkę i iść na kolację z ukochanym. Nowe Nessi jest pełne sprzeczności, które trzymają się za ręce i odważnie kroczą w przyszłość, zdobywając serca silnych, ale bardzo różnych kobiet, dla których ograniczenia nie istnieją.
.
.


.
.
W tym sezonie możemy przebierać do woli w stylowych sneakersach, sznurowanych balerinach, sandałkach, koturnach, botkach czy mokasynach dostępnych w każdym możliwym kolorze. Dozwolone jest łączenie drapieżnego zamszu i lustrzanych odbić, klasycznej czerni i pastelowych kolorów wiosny. Łączenie klasyki z nowoczesnym designem, czasem wręcz ekstrawagancją. Przede wszystkim jednak buty Nessi są dopracowane w najmniejszych szczegółach i wyprofilowane tak, żeby nie ograniczać żadnej kobiety – jest modnie i wygodnie. W nich wszystko ma być możliwe.

.


.
.

Nessi uwielbia dziurawe boyfriendy tak samo bardzo jak eleganckie sukienki. Tworzy duet idealny z krótką spódniczką i perfekcyjny look z biznesowym garniturem. Kocha wiosenne płaszcze, zwiewne sukienki, spacery w deszczu i upalne, letnie dni. Dla tej kolekcji nie ma stylizacji niepoprawnych.